Výsuvné markýzy

Výsuvné markýzy

Zastínění balkónu, zimní zahrady či terasy? Žádný problém s markýzami ERHARDT s pětiletou garancí!

AKCE ERHARDT – LÁTKA SUNSILK BEZ PŘÍPLATKU!

SUNSILK – nová látka společnosti SWELA vyrobená přímo pro výsuvné markýzy a předokenní clony. SWELA SUNSILK je vysoce kvalitní textilie spojující všechny důležité vlastnosti – nepromokavost, odolnost vůči UV záření a vlastnostmi zpomalující hoření.

Díky speciální struktuře tkaní a použití materiálu jsou barvy látek SEWLA SUNSILK jasné a zářivé a zároveň velmi praktické.

Přednosti látek SWELA SUNSILK oproti běžně používaným Akrylátovým látkám:

  • Mimořádně jasné bary (i proti přímému slunečnímu světlu)
  • Vysoká úroveň UV ochrany
  • Velmi nízká hmotnost
  • 100% voděodolná
  • Swela nano clean – samo čistící schopnost (prach a nečistoty neulpívají na látce)

Markýzy na zimní zahrady

Speciální markýzy pro zastínění zimních zahrad jsou dalším prvkem pro zlepšení kvality bydlení. Každý majitel prosklené zimní zahrady ví, co dokáže slunce v letních měsících. Nabízíme Vám jedinečné řešení zakrytí zimní zahrady, a to markýzou ERHARDT WG. Jedinečnost tohoto patentu spočívá v tom, že markýza může být do stran mimo upevňovací místo a to až 120 cm. Tímto řešením jsou všechny boční zešikmené provedení zimních zahrad lehce zakrytelné.

Kazetové markýzy

Vlastní kazeta je tvořena ze dvou dílů, které při zasunutí markýzy na sebe dokonale padnou a díky těsnění je celá látka markýzy100% zabezpečena, nejen proti vlivům nepříznivého počasí, ale i proti hmyzu. Vlastní kazeta je robustní samonosné konstrukce z extrudovaného hliníku.

Výsuvné markýzy

Robustní provedení konstrukce markýzy, kdy vlastní klouby jsou hliníkové výkovky s pevností přesahující pevnost ocele, ramena jsou z hladkého silnostěnného taženého hliníkového profilu, všechny šrouby a spojovací díly jsou z nerezu, napínáky ramen pak jsou přes klouby vedeny speciálním nerezovým řetězem a speciální extrudované držáky zajišťují dokonalé připevnění markýzy. Celá konstrukce je lakovaná komaxitem a nabízí se bez příplatku v barvách RAL 9010, 7035 a 80022. Kolekce látek obsahuje přes 100 vzorů a je pravidelně ročně doplňována podle módních trendů. Markýza může v přední části mít další výsuvný látkový díl a to až do 170cm, který dokonale zastíní i při zapadajícím slunci.

Markýzy GASTRO

Tato samostatně stojící dvojitá clona zajišťuje nejen zastínění velkých ploch, ale chrání také proti dešti. Výhodou je umístění stojin po stranách výrobku, což umožňuje využít celý prostor krytý clonou. Stabilní kloubová ramena z taženého hliníku zavěšená po obou stranách konstrukce se pohybují synchronně. Vzhledem k vysoké pevnosti a robustnosti provedení tohoto typu markýzy je možno použít samostatný díl jako klasickou nástěnnou markýzu, kterou lze dosáhnout zastínění plochy o maximálním rozměru 12m x 5,1m (61,2 m2).

Garance 5 let