Zastínění pergol/pergoly

Zastínění pergol/pergoly

Objevte novinku na českém trhu v podobě produktů zastínění pergol Ondula, Rain-Cover a Nuvola! (Pro zobrazení Rain-Cover a Nuvola klikněte na druhý otazník...)

Ondula

Jedinečný systém pro zastínění/zastřešení konstrukcí pergol.

Ondula - zastínění pergolVlnitý střešní systém určený pro pergoly či zimní zahrady, který je schopný ochránit před deštěm a sluncem. Lamely jsou vyrobeny z litého hliníkového profilu ve tvaru S, který je opatřen odvodovým kanálkem. Povrchová úprava práškovou barvou standardně v RAL 9010 ( bílá ) , 8017 ( hnědá ), 1013 ( slonová kost ). Za příplatek možno nalakovat do jakékoliv barvy dle RAL stupnice, popřípadě opatřit fólií v dekoru dřeva. Maximální pokrytí systémem ONDULA je 5 x 5m, v případě potřeby zastínění větší plochy možnost napojení více produktů. Ovládání pomocí odnímatelné kliky popřípadě elektromotorem ( možnost dálkového ovládání či jiných automatik ). Systém je možno dodat na již stávající pergoly, popřípadě můžeme doporučit naše systémové prvky pro stavbu konstrukcí pergol.

Rain-Cover

Rain-Cover - zastínění pergolJe nový typ zastřešení pergol, který kompletně řeší ochranu před sluncem či deštěm. Díky pohyblivým hliníkovým lamelám je možno pomocí mechanického popřípadě elektrického pohonu regulovat prostupnost slunečního záření od úplného otevření až po naprosté hermetické uzavření lamel. Elegantní design je ideálním řešením pro zakrytí velkých ploch zahradních pergol. Maximální rozměr produktu rain cover je 5 metrů šíře x 5 metrů délka, v případě potřeby je možnost napojení několika segmentů. Systém je možno dodat na již stávající pergoly, popřípadě můžeme doporučit naše systémové prvky pro stavbu konstrukcí pergol.

Nuvola

Lehký a jednoduchý stínicí systém pro zastínění pergol.

Nuvola - zastínění pergolZávěsná clona pro stínění exteriérů pergol a zimních zahrad. Pojezd pro samotnou clonu tvoří hliníkové kolejnice do kterých je zavěšena látka . K pohybu látky je umožněn šňůrovým mechanismem, za příplatek možné provedení elektro. Clonu je možné dodat včetně samonosné kostrukce. Stadardní barva hliníkových dílů RAL 9010 / 8017- hnědá. Systém je možno dodat na již stávající pergoly, popřípadě můžeme doporučit naše systémové prvky pro stavbu konstrukcí pergol.